PROJET AUTOBLOG


Antropophobia

Site original : Antropophobia
⇐ retour index

Mise à jour

Mise à jour de la base de données, veuillez patienter...

Exmortes [Hol] - Fuckin' Nightmare [1989]

vendredi 12 avril 2019 à 01:35Albo nie, albo nie. Jeszcze to Wam zapodam przed wyjazdem. Ja będę się męczył zapieprzając u szwabów na wódkę, pizzę i nowe kasety, a Wy w ramach pokuty będziecie słuchać Exmortes! Ha ha ha. Tak, taki jestem złośliwy. Ale jak nie ja, to kto poświęci dziesięć minut swego życia, na wrzucenie tej sraki na jakąś stronę? Tak, Exmortes to jest tak ekstremalne gówno, że uchodzi aż za kultowe. Nie wiem jak to opisać. Tytuł płyty jest najlepszą recenzją. A żeby było śmieszniej, ten winyl (bo wyszło to na czarnym placku... niech bóg ma w opiece polichlorek winylu sprofanowany tymi rowkami...) lata po ebayach w cenie plus minus czterdziestu dolców (choć nie wiem czy dałbym tyle stolców).
Jak ktoś wciąż nie jest przekonany, to dodam tylko że typ miał splita z Apator (a nawet coś tam razem dłubali w...ekhm...muzyce...). Szach mat! Nie jest to na szczęście AŻ TAK złe jak Apator, ale żeby nagrać coś gorszego niż ten pojeb trzeba by już być po stokroć przeklętym bękartem diabła z porażeniem mózgowym. Serdecznie życzę miłego odsłuchu!

1.FEAR FOR HATE
2.BOILING BLOOD
3.NO SANCTUARY IN DEATH
4.DESTROYED LAND

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2019/04/exmortes-hol-fuckin-nightmare-1989.html


Burzum [Nor] - Demo II [1991]

vendredi 12 avril 2019 à 00:15W sumie nie wiem czy istnieją jeszcze ludzie którzy tego nie słyszeli, ale od tego jest ta strona, by pamięć o tego typu dziadostwach utrzymywać, a jak dotąd tego demosa jeszcze nie umieszczałem. Kiepsko brzmiący reh, wszystkie utwory bez wokali. Znane także pod nazwą "Reh/Demo '91". Część kawałków których tytuły mogą brzmieć obco, po prostu nosiła jeszcze inne nazwy. "Rite of Cleansure" to "Dominus Sathanas", "My Key to Purgatory" to "Key to the Gate", reszty nie trudno się domyśleć, bo zmiany są kosmetyczne. Wyjątkiem jest chyba tylko "Depressive Visions of the Cursed Warrior", który po prostu nie znalazł się na pełnym albumie. Kawałki 6-8 to to samo, co znalazło się na pierwszym demie.
Dobra, tą wrzutą się żegnam na jakiś czas, bo będę co najmniej tydzień bez neta.

1. Lost Wisdom
2. Depressive Visions of the Cursed Warrior
3. Lord of the Depths
4. Spell of Destruction
5. A Lost Forgotten Sad Spirit
6. Lost Wisdom
7. Spell of Destruction
8. Channeling the Powers of Souls into a New God
9. Feeble Screams from Forests Unknown
10.My Key to Purgatory
11.Rite of Cleansure
12.A Lost Forgotten Sad Spirit 

[DOWNLOAD]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2019/04/burzum-nor-demo-ii-1991.html


The Temple of Azoth [Hol] - The Temple of Azoth [2007]

jeudi 11 avril 2019 à 21:02Blackmetalowy twór, który powołał do życia Selim Lemouchi z The Devil's Blood, używający tutaj pseudonimu The Voice of Azoth. Sam Selim był ortodoksyjnym satanistą. W wieku 33 lat popełnił samobójstwo. Można by napisać więcej, ale zamiast tego załadowałem Wam krótki materiał dokumentalny (dla znających angielski), gdzie wypowiadają się ludzie którzy go znali, między innymi jego siostra Farida z którą współtworzył The Devil's Blood, jego matka (podobno zmarła krótko po nagraniu dokumentu) a także Erik z Watain, z którym się kumplowali i grali wspólne koncerty.
Do ściągnięcia TU.
Taśma The Temple of Azoth została wydana przez najprawdopodobniej nieistniejący już label Eradication Process Productions na kasecie, w nakładzie stu kopii. Strona A zawiera ponoć kawałki ze splitu z Funeral Dust, przy czym nie zgadza się to z czasami trwania podanymi na metal-archives. Możliwe że jak ktoś rippował taśmę, to mu się pochrzaniło gdzie dany utwór ma początek, gdzie koniec, a gdzie przerwę. Uroki raw BM, gdzie wszystko to się niekiedy zlewa w jedną plamę hałasu, he he. Tak czy inaczej przednia surowizna i warto się zapoznać!

1.Delirious Servant of the Devil
2.Bury Your Dead
3.Onwards to Thy Unholy Baptism
4.When Satan Walks
5.Insidious Fiends of Satan
6.Illuminate the Mind 


[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2019/04/the-temple-of-azoth-hol-temple-of-azoth.html


Throes of Dawn [Fin] - With the Northern Wind [1994]

jeudi 11 avril 2019 à 19:37Zespół z Finlandii i ich pierwszy materiał demo, wydany na kasecie w nakładzie dwustu sztuk. Muzyka pomimo obskurnego brzmienia bardzo melodyjna, sami natomiast określają swój styl podobno "progresywnym dark metalem". Trochę zbyt delikatne i ckliwe dla mnie (chociaż parę motywów nawet wpadło mi w ucho), ale może komuś się spodoba.

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2019/04/throes-of-dawn-fin-with-northern-wind.html


Absorption [Swe] - Invocations to Eternal Darkness [1990]

mercredi 10 avril 2019 à 19:18Zostańmy jeszcze przy Szwecji, bo mam dla Was jeszcze jedną zacną ciekawostkę. Absorption to wyziew w którym palce maczał Shamaatae z Arckanum. Podobnie jak w Grotesque, gdzie zaczynał swoją przygodę z metalowym młóceniem, obsługuje tutaj bębny. Drugim osobnikiem na pokładzie jest Sataros, który zresztą też przyłożył palce do dwóch pierwszym demosów (obu z 1993 roku) Arckanum. Nie mamy tu jednak chaos-gnozy ani antykosmicznego black metalu, a deathmetalowe tłuczenie, na bardzo przyzwoitym poziomie. Co ciekawe każdy kawałek charakteryzuje się zupełnie innym brzmieniem. Najlepiej brzmi "Invocation to Eternal Darkness", najgorzej "Reaper". Myślę jednak że ciekawostka warta sprawdzenia!

1.INVOCATION TO ETERNAL DARKNESS
2.REAPER
3.CAUSTIC EXCRUCIATIONS

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2019/04/absorption-swe-invocations-to-eternal.html