PROJET AUTOBLOG


Antropophobia

Site original : Antropophobia
⇐ retour index

Halo of Miasma [Pol] - Promo II: Salt Upon Wounds [2018]

mardi 14 août 2018 à 02:53Druga promówka Halo of Miasma, różniąca się od poprzedniej między innymi znacznie solidniejszym brzmieniem. Zawiera trzy utwory z debiutanckiego demosa, który ukaże się na kasecie na przełomie września i października pod banderą Złego Demiurga i trwać będzie niespełna czterdzieści minut. Zainteresowanym życzę miłego odsłuchu.

1.Spectres Over Dyatlov Pass
2.Salt Upon Wounds
3.Unholy Funeral (Varathron cover)

[DOWNLOAD@sendspace]


or

[DOWNLOAD@mediafire]

[BANDCAMP]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2018/08/halo-of-miasma-pol-promo-ii-salt-upon.html


Ancestral Goetia [Fra] - Betray God, Hail Satan [1993]

dimanche 12 août 2018 à 20:16
Jednoosobowy twór który ujrzał mrok nocy za sprawą Lorda Astarotha (który miał też inny projekt - Necrodoom, ale jeśli mnie pamięć nie myli, nie za bardzo dało się tego słuchać). Demos z 1993 roku, który składa się z dwóch utworów i trwa w sumie siedem minut. Brzmienie piłuje po uszach, ale ma swój urok, zwłaszcza wokale fajne, z tym klimatycznym pogłosem. Ma to ducha rozmaitych mało znanych norweskich rehów z początku lat 90-tych, stąd też warto się zapoznać, he he.

[DOWNLOAD@senspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2018/08/ancestral-goetia-fra-betray-god-hail.html


Bazzah [Mys] - Necromancy [1993]

dimanche 12 août 2018 à 17:52


Zespół Bazzah z Malezji. Horda miała podobno sporo problemów z tamtejszym rządem, co zaowocowało między innymi zniszczeniem większej części nakładu ich debiutanckiego albumu (ostało się chyba 300 kopii).
Poniżej natomiast jeszcze starszy materiał - kaseta demo z 1993 roku mieszcząca kwadrans cholernie surowego, blackmetalowego rzężenia. Pomimo egzotycznych korzeni typy stworzyły całkiem konkretny, dewastujący wysryw.

[DOWNLOAD]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2018/08/bazzah-mys-necromancy-1993.html


Esmegor [Ita] - Thurisaz [1994]

dimanche 12 août 2018 à 11:53

Pierwszy materiał włoskiego Esmegor - limitowana do 500 sztuk taśma demo. Siedemnaście i pół minuty obskurnego black metalu o iście piwnicznym brzmieniu. Dla entuzjastów fetoru stęchlizny.

1.Northerwinds Whisper
2.Steeped in Glacial Moonlight
3.The Edge of Barathrum
4.Esmegor 

[DOWNLOAD]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2018/08/esmegor-ita-thurisaz-1994.html


Uruk-Hai / Burzum [Nor] - Unreleased recordings from Bergen prison [1994]

samedi 11 août 2018 à 14:25
Niejaki Hermann ze stronki Burzum Museum wynalazł taki rodzynek!
Taśma którą Varg Vikernes nagrał podczas odsiadki w Bergen w 1994 roku na czterośladowy magnetofon, a następnie wysłał babce z Misanthropy Records (bezpośrednio od niej autor wrzuty ma owe nagranie). Od 0:00 do 7:22 mieszczą się tu utwory Uruk-Hai (Prologue, Total Destruction, Blood-red Scimitars, Mace Attack), reszta to już kawałki Burzum - Gjallarhornit, Oðinns Dauðr, Hoddmimisholt, Epilogue (można usłyszeć nawet zarys tego co szesnaście lat później znalazło się na Belus!).
Jakość nagrania została obniżona, poza tym co jakiś czas (przynajmniej raz na utwór) usłyszeć można irytujący odgłos dzwoneczka. Jest to świadomy zabieg Hermanna, który w ten sposób chciał ukrócić pejsy rozmaitym skurwysynom którym przyszłoby do głowy robić bootlegi i sprzedawać to nagranie za chore pieniądze, bądź przerzucać na swoje komercyjne youtube'owe kanały i czerpać forsę z reklam (takich ciulów jak ostatnio zauważyłem też nie brakuje).

[YOUTUBE]

[DOWNLOAD]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2018/08/uruk-hai-burzum-nor-unreleased.html