PROJET AUTOBLOG


Antropophobia

Site original : Antropophobia
⇐ retour index

Stíny Plamenů [Cze] - Blackmetalové peklo ve špíně kanalizační vody [1999]

jeudi 9 juin 2016 à 19:50

Wyjątkowo zryta horda z Czech. Fetyszem tych typasów są ścieki kanalizacyjne. Każda płyta poświęcona jest odpadkom, zanieczyszczonej wodzie, kanalizacji sanitarnej i tym podobnym bzdurom (fragment tekstu: jestem pan Morbivod, brud jest moim domem, moja dusza w żelazie - brudna woda płynie kanalizacją, otwiera wrota do Pana...). Kiedyś z nudów próbowałem tłumaczyć ich teksty i doszedłem do wniosku że stworzyli nawet coś na kształt jakiejś mitologi ścieków, o której opowiadała któraś tam płyta, nie wiem czy to na serio, czy na jaja, ale obstawiam to drugie. Zagrali poza tym parę koncertów w kanałach, a corpse-painty malują sobie na kształt kratek ściekowych i włazów. Jak głupie i infantylne by to nie było, oryginalności odmówić nie sposób. Można by się w tym doszukiwać jakiejś głębi, a temat brudu i smrodu potraktować jako metaforę, ale jakoś ciężko mi to przychodzi, he he. Co interesujące, jest to całkiem niezłe muzycznie - surowy, aczkolwiek niepozbawiony klimatu black metal o niezgorszym brzmieniu. Warto się zapoznać i poprzeglądać teksty i tytuły utworów - ciężko czasami nie parsknąć śmiechem. Black metal odpadních vod!

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2016/06/stiny-plamenu-cze-blackmetalove-peklo.html


Mistigo Varggoth Darkestra [Ukr] - Paganism [1996]

jeudi 9 juin 2016 à 17:28


Solowy projekt Knjaza Varggotha, założyciela Nokturnal Mortum. "Paganism" to pierwsze demo MVD i mieści dwadzieścia pięć minut przyjaznego dla ucha i odprężającego ambientu bazującego na syntezatorach.

1.HUNGER OF THE MOON
2.THE SUNBIRTHDAY
3.INTO THE ABYSS OF WITCHES
4.THE ANCIENT FOREST UNDER FROZEN MOON

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2016/06/mistigo-varggoth-darkestra-ukr-paganism.html


Bluuurgh... [Hol] - Suffer Within [1990]

jeudi 9 juin 2016 à 17:13


EPka holenderskiej kapeli o uroczej nazwie Bluuurgh..., która była aktywna w latach 1989-1993. Materiał ukazał się w grudniu 1990 roku i mieści osiem i pół minuty chwytliwego death/thrashmetalu.

1.COMPOST CHRIST
2.DECEIVED
3.EMINENT SCUM
4.SUPERIORITY COMPLES

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2016/06/bluuurgh-hol-suffer-within-1990.html


Baphomet [US] - Morbid Realities [1989]

mercredi 8 juin 2016 à 20:17


Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo buffalo Buffalo buffalo – poprawne gramatycznie zdanie w języku angielskim sformułowane w roku 1972 przez Williama J. Rapaporta, oznaczające "Bizony z Buffalo, które są zastraszane przez inne bizony z Buffalo, same zastraszają inne bizony z Buffalo."
Taka dygresja, z racji że poniższy bizon... przepraszam, Baphomet, pochodzi właśnie z Buffalo, w stanie Nowy Jork. Do zdarcia demo z 1989 roku mieszczące miotający miks black i death metalu.
O samym dorobku zespołu pozwolę sobie zacytować z lansefema: Sześć dem wydawanych co roku lub i dwa na rok - Rigor Mortis, The Battle With Death, Morbid Realities, Baphomet, Promo 1990 i ostatni Boiled in Blood wydany 1991. Po tych demach nastąpiły albumy The Dead Shall Inherit (Test Pressing) oraz The Dead Shall Inherit z czego ten pierwszy ma inne numery ścieżek, inny mix i mastering w porównaniu do drugiego wydawnictwa z roku 1992. W roku 2006 nastąpiła remasteryzacja i ponownie wydanie The Dead Shall Inherit. Zespół zmienił nazwę na Banished ze względu na niemiecki Baphomet.

1.MORBID REALITY / INFERNAL INVOCATION
2.SANGUINARY
3.UNEXPECTED INTERMENT

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2016/06/baphomet-us-morbid-realities-1989.html


Tchort [Can] - Unwritten Doctrines [1992]

mercredi 8 juin 2016 à 19:00
Stoner doom/deathmetalowa kapela z Kanady. Dwadzieścia dwie minuty całkiem konkretnej muzy.

1.INTRO
2.THE WISDOM OF THE MYSTERY
3.A SEARCH FOR A PATH TO TRUTH
4.THE INQUI-MISSION
5.MORAL INSANITY
6.THE BEGINNING OF THE BEGINNING / OUTRO

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2016/06/tchort-can-unwritten-doctrines-1992.html