PROJET AUTOBLOG


Antropophobia

Site original : Antropophobia
⇐ retour index

Mise à jour

Mise à jour de la base de données, veuillez patienter...

Erragal [Irq] - Erragal [2010]

mardi 29 mars 2016 à 22:32Kontynuujemy naszą wędrówkę, boso przez świat, niczym znany i lubiany Pierwszy Cebulak Rzeczpospolitej i domniemana inkarnacja Chrystusa, niosący w serduszku więcej nienawiści do otoczenia niż ma w sobie cała scena black metal (swoją drogą dobrze że zdjął buty, bo by słomę i krowie gówno roznosił). Zawędrowaliśmy do Bagdadu! Wita nas kolejna odsłona tamtejszej kultury. Jeszcze dziwniejszy wynalazek, a mianowicie niejaki Erragal. W zasadzie black metalu w tym tyle, co zwojów mózgowych u Terlikowskiego, bliżej temu do ambientowych klimatów.
"When the sun shines in our land
will clears a fog that blinded our minds
When the light shines in our eyes
will Crush out the rotten religion

Why cutting off the heads
And drink from our blood that cups
a Turbans that blinds hearts
And religion that corrupts the souls"

Tako rzecze gość mieszkający w Iraku, otoczony przez zindoktrynowanych pojebów potrafiących wysadzić się w pizdu na skinięcie swoich sprytnych mentorów.
PRZERYWAMY BY NADAĆ WAŻNY KOMUNIKAT! Pani Merkel proszona na internety, ktoś śmie obrażać jedyną słuszną religię! A przecież nie wolno, jeszcze się turbany pozłoszczą i będzie chryja...
Nic tam. Piąteczkę przybijam panu z Erragal na odległość, jak każdemu z tamtych rejonów globu, kto ma odwagę pluć na Islam. Reszcie świata pozostało trząść się ze strachu na dźwięk odpalanej petardy.

1.CALLING OF THE ANCIENT SOULS
2.ERRAGAL
3.NIN HUR SAG
4.ECHOS OF SILENCE
5.KI (OUR LAND)
6.THE DAMNED SOULS OF LAGASH
7.PAGAN BLASPHEMY


[DOWNLOAD]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2016/03/erragal-ir-erragal-2010.html


Halla [Irn] - Evil [2008]

mardi 29 mars 2016 à 22:00


Jakoś mnie tak naszło na bardziej egzotyczne oblicza black metalu, stąd kolejna nietypowa wrzuta. Halla z Teheranu. W naszym katolickim ciemnogrodzie za obrażenie bozi, co najwyżej jakaś konfitura wyśle donos do prokuratury, albo wypłacze się w portki proboszczowi. W Iranie natomiast za nazwanie kapeli w ten sposób (Allah pisany od tyłu, dla mniej spostrzegawczych) grozi obcięcie łba, tak więc słowa "Black Metal Ist Krieg" nabierają tutaj nowego, dosadniejszego znaczenia. Singiel zatytułowany Evil. Jedna autorska kompozycja i cover Darkthrone na dokładkę (kawałek to "Over Fjell Og Gjennom Torner" - tytuł po prostu przetłumaczono na angielski). Nie ma już takiego orientalu jak w Al-Namrood czy Mephisophilus, natomiast otrzymujemy totalnie surowy i jazgotliwy BM. Coś dla miłośników starej Horny. Duże stężenie trucizny!

1.EVIL
2.OVER MOUNTAINS AND THROUGH THORNS (DARKTHRONE COVER)

[DOWNLOAD@sendspace]

or

[DOWNLOAD@mediafire]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2016/03/halla-irn-evil-2008_29.html


Mephisophilus [KSA] - March of Black [2007]

mardi 29 mars 2016 à 21:24

Zespół z Arabii Saudyjskiej, z którego potem wyewoluowało bardziej kojarzone Al-Namrood. Nie muszę chyba mówić ile odwagi wymaga granie black metalu w tym zakątku świata, w każdym razie o ile nie siedzą na emigracji, wielki szacunek do tych panów (a jeśli siedzą, to tez szacunek, że udało im się uniknąć indoktrynacji i prania mózgu). Żeby tego było mało, muzycznie i brzmieniowo też jest to bardzo udane. A co lepsze nie jest to żadna typowa zżyna - czuć w tym orientalnego ducha, pomimo iż jest to dość surowa muzyka. Uważam że zdecydowanie warto się zapoznać.

1.FOREST OF TIME
2.VICTORIOUS NIGHTS
3.ARISE THY EVIL SOUL
4.CALL FROM THE CRYING PLANET

[DOWNLOAD]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2016/03/mephisophilus-ksa-march-of-black-2007.html


VIDEO: Old Funeral [Nor] - Rehearsal, October [1988]

lundi 28 mars 2016 à 22:27

Reh Old Funeral zarejestrowany w październiku 1988 roku. Skład następujący: na wokalach Tyr (Jim Larsen), który parę lat później powołał do życia Det Hedenske Folk. Na gitarach Demonaz i Tore. Bass obsługiwał Abbath, natomiast w gary tłukł Padden. Takie małe smyki były, a pełne energii. Całość trwa dziesięć i pół minuty. Kult!

[DOWNLOAD]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2016/03/video-old-funeral-nor-rehearsal-october.html


The 150 Murderous Passions [UK] - The 150 Murderous Passions [1981]

lundi 28 mars 2016 à 00:33

Jednorazowe, wspólne przedsięwzięcie Stevena Stapletona z Nurse With Wound i Williama Bennetta z Whitehouse. Old-schoolowy, zakręcony jak słoik w dupie industrial o raczej nieprzyjemnej tematyce. Dwa niezatytułowane utwory trwające łącznie pół godziny. Dla chorych bydlaków.

[DOWNLOAD]

Source : http://xantropophobia.blogspot.com/2016/03/the-150-murderous-passions-uk-150.html